محل تبلیغات شما

الان دارم روی کارای عقب افتادم وقت میگذارم. 

از صبح که بلند میشم تا شب با کارای جور واجور درگیرم یه یک ساعتی هم در طول روز میرم باشگاه. البته سه روز در هفته . اگر وقت میداشتم بیشتر میرفتم. روی روحیه م خیلی تاثیر داره.

یکم گمم. کمی بی انگیزه. شاید بشه گفت زندگیمو که پر هدف بوده یکهو رها کردم برای خودم و دارم ول می چرخم. دیگه از هیچی سر در نمیارم

امشب میخوام بیدار بمونم حالا چه بخاطر سید چه بخاطر حال خودمو کارای عقب افتادم.تصمیم گرفتم از این به بعد بیشتر بنویسم. هر وقت فرصت داشتم. راستش الان در همین لحظه احساس خفگی می کنم. هوا طوفانه. 

دلم از یه سری حرفا پره که نه میتونم بگم نه میتونم نگم. 

تصمیم دارم ادرس رو تغییر بدم. اما خیلی خسته و بی رمق م. 

کل اسم وبلاگ و اسم خودمو میخوام تغییر بدم. میخوام با اسم مستعار بنویسم. اگر ادرسم تغییر ندم حتما این مواردو تغییر میدم و دیگه با اسم خودم نمی نویسم و اینکه کامنتهای باارزشتون رو دیگه تایید نمی کنم و توی وبتون پاسخ میدم به طور خصوصی.

اخه توی ایران فقط یه صبیره س و منم که سریع وبم میاد بالا.

دوس دارم بین دوست و رفیق و آشنا و حداقل افرادی که منو میشناسن و شمارمو دارن و در زندگی روزمره م منو میبینن و با هم حرف میزنیم از اینجا بی خبر باشن میخوام اینجا یه کلبه امن باشه برام .تا زمانی که این تغییراتو انجام بدم اینجا رمز داره.

معذرت میخوام که اذیتتون کردم واسه خوندن اینجا. بعضی پست ها مثل این در اینده حذف میشن.

یه سری چیزام تقصیر خودمه که ادرس اینجا رو به بعضی افرادم دادم. 

فقط امشب سرماخوردگی و سردرد و مریضی باعث شده بزنه به سرم.

و نخوابیدنی که قراره تا امشب ادامه داشته باشه و از دیروز صبح شروع شده. 

فقط برای منم دعا کنید واقعا محتاجم به دعاتون. 

+ فعلا کامنتها رو تایید میکنم. 

یه مدت بسیار پرمشغله هستم و ممکنه نتونم زیاد این اطراف باشم. 

+باید خودمو پیدا کنم فقط چند روزی تنهایی نیاز دارم. کاش بشه. یه چیزایی رو باید سبک سنگین کنم. یه تصمیماتی بگیرم 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها